Ochrona spedycji
i transportu

O FIRMIE

Contra Pro-Consulting jest globalnym dostawcą rozwiązań szkodowych przy zachowaniu indywidualnego podejścia do biznesu. Naszymi Klientami są firmy o zasięgu międzynarodowym, towarzystwa ubezpieczeniowe, koncerny i przedsiębiorstwa. Prowadzimy działalność w ponad pięćdziesięciu krajach. Jesteśmy rozpoznawalną marką o bardzo dobrej reputacji. Wszędzie tam gdzie potrzebne są szybkie i skuteczne działania, nasza firma podejmuje się ich wykonania.Powstanie firmy było odpowiedzią na dynamiczny rozwój spedycji międzynarodowych, otwarcie nowych rynków dla handlu zagranicznego oraz wzrost zapotrzebowania na rynku firm zajmujących likwidacji szkód w transporcie. Nasza firma ma na celu, ułatwić klientowi przejście przez skomplikowaną procedurę likwidacyjną szkody.

W początkowej fazie firma swoim działaniem obejmowała teren Polski i Niemiec, a następnie całą Europę Zachodnią. Po wejściu Polski do Unii Europejskiej firma Contra Pro-Consulting rozszerzyła obszar swojej działalności także na kraje Europy Wschodniej.

W praktyce, CPC w ciągu 24h od momentu zaistnienia zdarzenia ma możliwość podjęcia natychmiastowych działań na terenie tych państw. W związku z dalszym rozwojem, firma weszła na rynek amerykański oferując cały pakiet profesjonalnych usług.

Co wyróżnia naszą firmę spośród innych?

Na pewno indywidualne podejście do klienta. Każdemu klientowi staramy się świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Nie zwlekamy z realizacją zlecenie, ponieważ każde zlecenia jest dla nas tak samo ważne. Szkodę klienta traktujemy, jak naszą własną szkodą.

Mobilność, w ciągu 24 godzin jesteśmy w stanie natychmiast podjąć działania po zaistniałym zdarzeniu.

Odpowiedzialność, zaufało nam wiele firm. Cały czas swoimi działaniami budujemy silną reputację naszej firmy.


 

Dla nas każdy klient jest „Nowym” klientem, nie „Kolejnym”


NASI KLIENCI

Zaufali nam między innymi:

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na profesjonalne realizowanie powierzonych nam zadań...

NASZE USŁUGI

TransEuroSec


Nasza firma ma do zaoferowania przede wszystkim zwiększenie bezpieczeństwa oraz zminimalizowanie ryzyka związanego z przewożeniem towaru o wysokiej wartości.

Więcej

Likwidacja szkody mienia


Na życzenie towarzystw ubezpieczeń podejmujemy się świadczenia usług likwidacji szkód majątkowych. Zakres czynności wykonywanych różni się w zależności od tego, czy ubezpieczyciel zdecyduje się powierzyć nam etap likwidacji wstępnej (technicznej), czy cały proces merytorycznej likwidacji szkody. Każdorazowo jest on także dostosowywany do potrzeb i oczekiwań towarzystwa.

Więcej